Шановні вчителі, батьки, учні!!!

 

Від щирого серця вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Календар перегорнув  ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж цього року учні долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.

Сьогодні стіни рідної школи тримають у собі ностальгію за дзвінкими дитячими голосами.

Для багатьох школярів   нетрадиційний  останній шкільний дзвоник сповістив про початок канікул, наповнених яскравими подіями та враженнями.

 Для випускників – це початок дороги у доросле  та самостійне життя, у якому – нові вершини та нові досягнення. Дорогі випускники, бажаємо вам щасливого життєвого шляху, сповненого успіхами та здобутками.

Висловлюємо  слова вдячності педагогам, які закладали основи шкільної дружби, почуття колективу, любов до навчання і своєю невтомною працею прищеплювали гуманістичні цінності.

Бажаємо  вам отримати  максимум насолоди від червневих сонячних ранків, сповнити себе життєвою енергією гречано – медового липня, узяти високий старт наприкінці серпневого надвечір’я і повернутись до роботи та навчання здоровими, натхненними і творчими.

Бажаємо віри і впевненості у завтрашньому дні.

Зичимо добра й благополуччя, здоров’я і миру у ваших домівках!

З повагою

Колектив  департаменту освіти Житомирської міської ради